Načítám...

O nás

003.JPG

O společnosti WECOO PRODUCTION - montované dřevostavby

Specializujeme se hlavně na výrobu konstrukcí pro montované dřevostavby, nízkoenergetické stavby a pasivní domy. Stavíme rodinné domy, bytové domy, hotely, školy, nástavby, pergoly, garážová stání a mnoho dalších staveb sloužících ke komerčním i nekomerčním účelům.
Můžeme Vám dodat konstrukce pro montované dřevostavby na klíč, nebo v jiném stupni dokončení podle Vašeho požadavku. Vlastníme technologii i certifikáty, které neustále obnovujeme a rozšiřujeme, aby mohly vyhovět všem přáním našich zákazníků.

004.JPG

Naše činnost

Dodáváme konstrukce pro montované dřevostavby po celé ČR, tak i do zemí Evropské unie. Jsme držitelem certifikátů kvality, která je každoročně kontrolována od orgánů VVUD a KIWA (Německo). Díky tomu je zajištěna dlouhověkost staveb a jejich bezpečnost. Spolupracujeme se spolehlivými dodavateli v oblasti projekce, poradenství a při montážích staveb.
Naší prioritou je individuální přístup k zákazníkovi. Máme zkušenosti, které se datují od roku 1999 a díky tomu je společnost WECOO PRODUCTION s.r.o. schopna řešit velmi náročné a atypické domy. Náš výrobní závod a jeho vybavení je pravidelně modernizováno. Tím je prostředí pro výrobu konstrukcí pro montované dřevostavby zlepšováno a také je zvyšována efektivita práce.